Kołobrzeg, Zachodniopomorskie Darmowe Ogłoszenia


Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

zmień miasto

Zachodniopomorskie / Kołobrzeg / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kurs na wózki widłowe, operator wózka, wózków widłowych, wózek jezdniowy, sztaplarki, Szczecin + UE

(Szczecin)
Kurs na wózki widłowe, operator wózka, wózków widłowych, wózek jezdniowy, sztaplarki, Szczecin + UE Kurs na wózki widłowe, operator wózka, wózków widłowych, wózek jezdniowy, sztaplarki, Szczecin + UE Kurs na wózki widłowe, operator wózka, wózków widłowych, wózek jezdniowy, sztaplarki, Szczecin + UE Kurs na wózki widłowe, operator wózka, wózków widłowych, wózek jezdniowy, sztaplarki, Szczecin + UE


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
BIURO USŁUG BHP i P.POŻ.

SZKOLENIA, NADZÓR, DORADZTWO

Rok założenia 1999

Tel. 506-98-38-11

e-mail: bhp@mm.pl


Oferta dla osób indywidualnych oraz firm ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Kurs kierowcy / operatora wózków jezdniowych z napędem spalinowym i elektrycznym (wszystkie typy), oraz wymiany butli gazowych w wózkach wyposażonych w te urządzenia.

( sztaplarki, wózki widłowe, unoszące, ciągnikowe, naładowne, specjalne)

Kurs przygotowuje i uprawnia słuchaczy do samodzielnego kierowania wózkami widłowymi (wszelkich typów) z napędem w transporcie zakładowym. Kursanci w trakcie szkolenia zostają zapoznani z budową i zasadami działania wózków różnych typów, a także z przepisami bhp, p.poż. i zasadami udzielania pierwszej pomocy.

Kurs prowadzony jest wg programu szkolenia zatwierdzonego przez Ministerstwo Gospodarki. Dla naszej firmy dydaktycznej wydano i zarejestrowano program szkolenia o numerze: 1959/XII/2009, który obejmuje następującą tematykę nauczania:

Typy stosowanych wózków jezdniowych
Budowa wózka
Czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
Czynności kierowcy w czasie pracy wózkami
Wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
Wiadomości z zakresu bhp
Praktyczna nauka jazdy
Wiadomości o dozorze technicznym

Bezpieczna obsługa - wymiana butli gazowych w wózkach wyposażonych w te urządzeniaKażdy uczestnik w ramach kursu otrzymuje pomocnicze materiały szkoleniowe.

Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują odnośne i bezterminowe zaświadczenia według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W ramach kursu uczestnicy uzyskują dodatkowe uprawnienia do wymiany butli LPG w wózkach zasilanych gazem.

Możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim honorowanego na terenie Unii Europejskiej.

Możliwe jest zorganizowanie skróconego kursu do 10 godzin zajęć, z ograniczeniem uprawnień kursanta do prowadzenia wózków jezdniowych unoszących z napędem elektrycznym.


W specjalnej ofercie dla firm proponujemy:

Możliwość negocjacji ceny.
Darmowy dojazd wykładowców.
Możliwość szkolenia na terenie zakładu zleceniodawcy.


Warunek przystąpienia kandydata do kursu:

&#183; Aktualne psychotechniczne badanie lekarskie, lub:

&#183; Zaświadczenie lekarza medycyny pracy o zdolności do wykonywania zawodu.

&#183; Ukończone 18 lat.


Koszt kursu 499 zł od osoby

Wliczone w cenę:

Zajęcia teoretyczne, zajęcia praktycznej nauki jazdy, materiały szkoleniowe, kawa, herbata, napoje i przekąski.

Egzamin i uzyskanie uprawnień operatora wózków jezdniowych oraz uprawnienia do wymiany butli gazowych LPG w wózkach jezdniowych zasilanych gazem.


Ewentualne dodatkowe opłaty:

Badania lekarskie dopuszczające do wykonywania zawodu operatora wózka jezdniowego - 50zł.

Wydanie certyfikatu UE - 50zł.

Po ukończeniu kursu i po uzyskaniu uprawnień operatora, wydawanych przez naszą firmę dydaktyczną, można zdać dodatkowy egzamin i uzyskać świadectwo kwalifikacji wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Odpłatność za egzamin bezpośrednio w urzędzie wynosi 152 zł. (WAŻNE - świadectwo kwalifikacji UDT nie jest wymagane do pełnoprawnego wykonywania zawodu operatora wózka jezdniowego { tj. na tzw. sztaplarkach, wózkach widłowych, czołowych, unoszących, ciągnikowych, naładownych}. Wymóg ten dotyczy jedynie bardzo rzadko spotykanych wózków - wozów specjalnych, np. wozu do przewozu kontenerów z wysięgiem teleskopowym). Zainteresowanym egzaminem w UDT pomagamy w niezbędnych formalnościach urzędowych i w przygotowaniu do egzaminu oraz pomożemy w jego organizacji.


Terminy zajęć ustalane są w trybie ciągłym w porozumieniu z każdym kursantem (przy zgłoszeniach indywidualnych) a w przypadku firm z zamawiającym kurs (organizatorem grupy).


Zgłoszenia oraz wszystkie dodatkowe informacje prosimy kierować:

pod numerem telefonu 506-98-38-11

lub e-mail: bhp@mm.pl

.


Szukano w Ogłoszeniach...

Auto Moto Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Niania do dziecka Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca Sezonowa Praca dla Kierowcy Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Pracy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec dual iPhone 6 kierowca kraków nastolatka pary sex spawacz sprzedam szczecin szukam szukam kochanka tablica.pl