Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Obróbka Ryb

Kukinia

Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera na rynku przetwórstwa rybnego, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

OBRÓBKA RYB
Nr.ref:. RY/PL/ME
Miejsce pracy: Kukinia woj. zachodniopomorskie, Polska

Zakres obowiązków:

&#8226; Filetowanie ryb
&#8226; Obróbka i nadziewanie ryb
&#8226; Przygotowanie do wędzenia oraz praca w wędzarni

Wymagania:

&#8226; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
&#8226; Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Odpowiedzialność, samodzielność, duża motywacja do pracy

Oferujemy:

&#8226; Atrakcyjne warunki płacowe
&#8226; Gwarantowany czas pracy (min. 208h miesięcznie)
&#8226; Umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
&#8226; Zakwaterowanie dla osób spoza województwa Zachodniopomorskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, podając w tytule numer referencyjny na adres e-mail:

k.zagrodka@polishemployees.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Pazdziernik, 2014  08:21

Identyfikator: 526722

Wyświetleń: 2978