Ko³obrzeg, Zachodniopomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Specjalista ds. Nieruchomo¶ci Inwestycyjnych

Koszalin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Specjalista ds. Nieruchomo¶ci Inwestycyjnych - Koszalin
Polska -
Bran¿e: Budownictwo /Geodezja/ Nieruchomo¶ci, Inne, bankowych
Firma:
Opis stanowiska pracy:
Etif Polska - Agencja Doradztwa Personalnego - Obecnie dl anaszego Klienta - Firmy od 20 lat ¶wiadcz±cej kompleksowe us³ugi na zlecenie polskich i zagranicznych inwestorów poszukujemy osoby na stanowisko:

Oczekujemy:

- wykszta³cenie wy¿sze &#8211; techniczne, prawnicze, zarz±dzanie/marketing lub ekonomiczne,
- bardzo dobra znajomo¶æ pakietu MS Office, mile widziana znajomo¶æ programu AutoCAD,
- co najmniej 3-letnie do¶wiadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
- umiejêtno¶æ bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole,
- atutem bêdzie znajomo¶æ bran¿y przygotowania i realizacji inwestycji oraz znajomo¶æ zagadnieñ prawa budowlanego.
- komunikatywno¶æ i wysoka kultura osobista,
- dobra znajomo¶æ angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjno¶æ.
Obowi±zki:

- przygotowywanie i koordynacja opracowywania dokumentacji w celu pozyskania
nieruchomo¶ci dla projektu inwestycyjnego,
- koordynacja procesu zawierania umów w celu zakupu czy dzier¿awy nieruchomo¶ci,
- prowadzenie negocjacji i uzgodnieñ z w³a¶cicielami nieruchomo¶ci,
- prowadzenie uzgodnieñ z instytucjami administracji,
- udzia³ w rozwijaniu projektów inwestycyjnych,
- wspó³praca z projektantami,
- organizacja obs³ugi klientów,
- odbywanie wizyt w terenie.
Oferujemy:

- pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- du¿± samodzielno¶æ w dzia³aniach.
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofert±, oraz spe³niaj±ce powy¿sze kryteria prosimy o przes³anie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podaj±c nr ref.DDP/01.
Jednocze¶nie uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Og³oszenie dodane: Sroda, 08 Luty, 2012  14:44

Identyfikator: 375174

Wy¶wietleñ: 2344

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  3. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  4. Specjalista ds.Finansów osobistych
  5. Specjalista ds. BHP