Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Sprzedaży

Sokołów Podlaski

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży elektromechaniki (systemy zasilania maszyn, łożyska ślizgowe, przewody, prowadnice liniowe , systemy automatyzacji) poszukujemy:
Zakres obowiązków:
Doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy,
Wizyty i prezentacje w działach konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,
Utrzymywanie relacji z klientami, kontakt posprzedażowy,
Monitoring konkurencji oraz zbieranie i analizowanie informacji rynkowych ,
Aktywne działania handlowe na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego, woj. mazowieckiego, woj. lubelskiego, woj. podlaskiego,
Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
Udział w targach, imprezach branżowych,
Kontakt z Zarządem w Niemczech,

Wymagania:
Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów (elektronika, elektrotechnika, energetyka, automatyka i robotyka, mechanika, mechatronika, budowa maszyn,itp.),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Gotowość do wyjazdów służbowych,
Wysoka komunikatywności i łatwości w  nawiązywaniu kontaktów,
Samodzielność i kreatywność w działaniu,
Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
Prawo jazdy kat. B,

Klient oferuje:
Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie, na umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą oraz możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,
Samodzielną i odpowiedzialną pracę,
Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, komputer,

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 03 Luty, 2014  14:40

Identyfikator: 495540

Wyświetleń: 3907