Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista do Spraw Handlowych

Kielce

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Prężnie rozwijająca się firma, będąca liderem w swoim segmencie w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje
ambitnych i zmotywowanych kandydatów /kandydatki na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych
(spotkania z klientami zagwarantowane przez firmę),
Wymagania:
wytrwałość i determinacja w działaniu,
dynamizm i zaangażowanie w powierzone działania,
wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie złożone z części stałej, wysokiej prowizji, dodatkowe bonusy i premie za wyniki sprzedażowe
bezpłatne pakiet szkoleń startowych
możliwość awansu
niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy nazywać swoim imieniem i nazwiskiem,
w temacie wpisać stanowisko na które jest aplikacja,
gdyż przyspieszy to znacznie proces rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Pazdziernik, 2013  08:51

Identyfikator: 480825

Wyświetleń: 3045