Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Franczyzy

Brodnica

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych koncernów handlowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PF/07/14

Miejsce pracy: Województwo Kujawsko &#8211; Pomorskie

Główne obowiązki:

&#8226; Wyszukiwanie potencjalnych klientów, wśród lokalnych sklepów - przyszłych franczyzobiorców;
&#8226; Prezentowanie oferty dotyczącej współpracy opartej na warunkach franczyzy;
&#8226; Budowanie i podtrzymywanie relacji z partnerami;
&#8226; Ścisła współpraca z pracownikami firmy w celu podpisania umów z franczyzobiorcą;
&#8226; Dbanie o dobry wizerunek marki reprezentowanej sieci handlowej;
&#8226; Raportowanie wyników 2 razy w tygodniu zgodnie z przygotowanym formularzem raportowym.

Wymagania:

&#8226; Minimum średnie wykształcenie;
&#8226; Gotowość do podjęcia zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia;
&#8226; Umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy;
&#8226; Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne;
&#8226; Dostępność od 15 lipca 2014 r.;
&#8226; Znajomość technik sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę &#8211; zlecenie, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta;
&#8226; Wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych;
&#8226; Atrakcyjny system premiowy;
&#8226; Pakiet szkoleń sprzedażowych i negocjacyjnych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny PF/07/14 w temacie wiadomości na adres:

marta.kuflewicz@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Lipiec, 2014  12:24

Identyfikator: 512685

Wyświetleń: 5532